600-588-112

kontakt@beataadamczyk.pl

  • Home
  • Szkolenia online

Szkolenia online

Uczysz się, gdzie chcesz – oglądasz, słuchasz lub czytasz ebooki. U mnie znajdziesz kompleksową wiedzę dla branży beauty – zarówno dla managera, jak i specjalistów.

Szkolenie online to bajecznie prosta i wygodna propozycja pracy rozwojowej, ceniona wśród najlepszych managerów. Otrzymasz wiedzę oraz niezbędne umiejętności w zwartej, skondensowanej formie z ćwiczeniami praktycznymi.

Oferuję Ci dwa rozwiązania: szkolenia online do odsłuchania oraz interaktywne szkolenie online w czasie rzeczywistym. Podczas którego możesz zadać pytanie mnie lub porozmawiać z innymi uczestnikami. To formuła najbardziej zbliżona do stacjonarnych szkoleń warsztatowych – gdzie zdobywasz praktyczne umiejętności, i wiedzę.

Interaktywne szkolenia online cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ zapewniam efektywność.

Opracowywane metody szkoleniowe pozwalają na przekazanie wiedzy a formuła warsztatowa gwarantuje zdobycie praktycznych umiejętności.

Techniczne aspekty
Jedynym technicznym wymogiem stawianym uczestnikowi jest łącze internetowe oraz ciche miejsce, w którym można postawić notebooka z kamerą, skupić się na treningu bez zakłóceń z otoczenia. O pozostałe rzeczy nie musisz się martwić, zapewnię Ci łatwy dostęp do sprawdzonych platform i narzędzi.

Informacje o aktualnych tematach szkoleń online znajdziesz BĄDŹ NA BIEŻĄCO.