SKUTECZNY ROZWÓJ

Gabinetu Beauty

Odbierz darmową konsultację

Jeśli chcesz się dowiedzieć:

  • jak zbudować unikalność rynkową dla swojej firmy;
  • jak ustalać ceny usług w Twoim salonie aby były zyskowne i akceptowalne prze klientów;
  • poznasz kryteria kalkulowania kosztów zabiegów; opracowywać motywacyjne systemy wynagrodzeń dla swojego personelu;
  • jak efektywniej wykorzystać potencjał który już masz; 
  • jak skutecznie rekrutować aby nie zwalniać; 
  • jak zaplanować skuteczną strategię marketingową; 
  • poznasz zasady tworzenia ofert specjalnych, pakietów okolicznościowych, programów zabiegowych; 
  • jak przygotować, opracować procedury obsługi klienta

Zamów darmową konsultację z ekspertem!

Jeśli szukasz doświadczonego eksperta, oczekujesz gotowych i praktycznych rozwiązań popartych wynikami to skorzystaj z indywidulanego wsparcia dopasowanego do Twojego biznesu.


Przekażę Ci wszelkie niezbędne umiejętności aby Twoja firma generowała konkretne i ponadprzeciętne zyski. Umów się na konsultację on -line w dogodnym dla Ciebie, potrzebujesz jedynie dostępu do internetu i komputera. Ty wybierasz czy spotkanie będzie jednorazowe czy cykliczne. Temat konsultacji może dotyczyć każdego zagadnienia to jest czas dla Ciebie i Twojego biznesu. 

Beata Adamczyk

Cześć! Mam na imię Beata Adamczyk i jestem przedsiębiorcą. Na co dzień edukuję i konsultuję przedsiębiorców w branży beauty . Od ponad 25 lat wspieram i motywuję, dodaję skrzydeł, tym, którzy pragną wznieść swój biznes na zyskowniejszy, pełen wartości poziom.


Nie od zawsze wiedziałam, którą drogą iść. Miałam różne pomysły, zmieniające się z upływem czasu. Zawsze byłam kreatywną szukającą swojego miejsca w życiu. A wszystko zaczęło się w Anglii. Nie mówiąc nic swoim rodzinie i znajomym rozpoczęłam naukę w szkole beauty, to były wspaniałe lata. Pod koniec studiów zaczęłam współpracować z czasopismami z branży w Anglii i Polsce, pisząc dla nich artykuły z zakresu kosmetologii i zarządzania – co z nieukrywaną radością i dumą czynię po dziś dzień. Po latach moja pasja, ciężka praca doprowadziły do tego, że jestem dzisiaj międzynarodowym konsultantem rynku spa & beauty 


I po dziś dzień z entuzjazmem i troską podpowiadam managerom, właścicielom jak osiągać ponadprzeciętne rezultaty i wyróżnić się na tle konkurencji. Jestem ekspertem w tworzeniu strategii rozwoju i opieraniu jej na budżecie czyli twardych danych. 


Współpracuję z inwestorami w kraju i zagranicą, tworząc na ich potrzeby unikalne koncepcje gabinetów dla nowo powstających salonów, a także hoteli. Wdrażając jednocześnie nowatorskie rozwiązania biznesowe, które wspierają merytorycznie kadrę zarządzającą zapewniając sukces przedsięwzięciu, którego jestem współtwórcą. Uwielbiam pracę z ludźmi, na swoich wykładach, warsztatach naukowo - szkoleniowych przekazuję im swoją wiedzę i doświadczenie, aby i Oni stali się ekspertami w tym co robią. 

Dlaczego konsultacja jest darmowa?


Tak jak się domyślasz, po konsultacji otrzymasz ode mnie propozycję dalszej współpracy nad rozwojem Twojej firmy. Ty i tylko Ty będziesz podejmować decyzję, czy zechcesz skorzystać z pracy ze mną. Zatem nie podejmujesz żadnego ryzyka. To ja muszę się wykazać i dać z siebie wszystko, aby Ci pomóc. W przeciwnym razie nie będę miała nawet cienia szansy na pojawienie się u Ciebie choćby najmniejszej chęci wzajemnej współpracy.

Klienci najbardziej cenią mnie za praktyczne podejście, konkrety i ukierunkowanie na ich zyski Moją obsesją jest skuteczność. Oczekuje bycia najlepszym i najwyższych standardów. Kieruje się skutecznością, rozwojem, sprawczością. Permanentnie podnoszę poprzeczkę sobie i innym, chce przeżyć swoje życie w służbie idei, w które wierzą.

Moi klienci

Trzeba wyciąć komentarze i wyblurować nazwiska (zostawiamy imiona)

tu będą logotypy

Zapisz się na darmową konsultację:

ZAMÓW DARMOWĄ KONSULTACJĘ